ماساژ ورزشی

در صورتی که به  ماساژ علاقه و قصد انجام آن را داشته باشید، باید گفت که ماساژ تکنیک‌های مختلفی دارد.   یکی از این تکنیک‌ها ماساژ ورزشی هست که با نام دیگر ماساژ درمانی نیز شناخته شده است.

ماساژ ورزشی ماساژی است که در اصل برای کمک به ورزشکاران برای آماده سازی جسمی و ریکاوری پس از یک مسابقه و یا تمرین زیاد و سخت طراحی شده است و عملکرد اصلیش روی پیشگیری و ترمیم جراحات وارد شده به عضلات و تاندون ها می باشد.

این ماساژ فقط مختص ورزشکاران حرفه ای نمی باشد و برای افرادی که به دلیل کارکشیدن زیاد از عضلات مرتباً دچار آسیب دیدگی و گرفتگی میشوند گزینه خوبی می باشد.

 همان‌طور که از اسم  این نوع ماساژ پیداست، تنها هدف آن از بین بردن درد و بهبود سریع  عضله و یا بالا بردن حرکت ورزشی و استقامتی در ورزش‌کاران است.  با انجام ماساژ ورزشی، بدن خیلی زود توانایی خود را به دست می‌آورد. اما به این مورد نیز باید اشاره کرد که ماساژ ورزشی توسط چه اشخاصی باید انجام شود؟ به هیچ عنوان انجام این ماساژ را به دست ماساژوران نابلد نسپارید.

 

به دلیل آن‌که یک حرکت اشتباه، درد بدن را بیشتر و یا بدن ورزش‌کار را از حالت آمادگی خارج می‌کند. ماساژ ورزشی انواع مختلفی دارد که ماساژور بنا به شرایط فرد مورد نظر یکی از آن‌ها را انتخاب و انجام می‌دهد.

ضمناً این ماساژ انعطاف پذیری و رشد عضلات را افزایش داده و در عین حال تسکین درد،اضطراب و فشار عضلانی خواهد بود.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت ماساژ
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

باز کردن چت
رزرو نوبت
سلام.
سوالی دارید؟ قصد رزرو نوبت دارید؟