ماساژ ریلکسی

حتماً برای شما هم این اتفاق پیش آمده که بعد از یک خستگی مفرط، به دنبال آرامش ذهن و بدن خود هستید. برای به دست آوردن آرامش ذهن و بدن، راه حل‌های زیادی وجود دارد. اما بهترین راه حل، انجام ماساژ ریلکسی است.

ماساژ ریلکسی ماساژی است که هدف اصلیش ایجاد آرامش و رها شدن از تنش های فکری برای شماست که این ماساژ یکی از کامل ترین و لذت بخش ترین ماساژ هایی است که میتونید تجربش کنید.

این ماساژ علاوه بر عموم افراد مناسب کسانی است که استرس بالایی رو دارند و در طول روز تنش و فعالیت بسیار زیادی رو تجربه میکنند

این ماساژ  طبق اصولی خاص، با روغن‌های مختلفی که معطر هستند انجام می‌شود.  همین مورد باعث می‌شود تا بدن و ذهن به آرامش دست پیدا کنند. اما به دلیل آن‌که این ماساژ برای تمام قسمت‌های بدن انجام می‌شود، برگشت آرامش به ذهن و بدن تنها هدف آن نیست.

بلکه با انجام آن بدن به مزایای زیادی مانند بالا رفتن اکسیژن خون و یا نرم شدن عضلات نیز دست خواهد یافت. بدن تنها با انجام ماساژ ریلکسی، آرامش خود را به دست نمی‌آورد. عوامل دیگری نیز در به دست آوردن این آرامش موثر هستند.

یکی از این عوامل، فضا و مکان ماساژ است. فضای ماساژ کاملاً آرام و بدن سر و صدا باید باشد. فرد ماساژ دهنده نیز یکی دیگر از عوامل به شمار می‌آید که باید با آگاهی و اطلاع کامل، ماساژ را به درستی انجام دهد. در فضایی که ماساژ انجام می‌شود، آهنگ نیز نقش مهمی دارد. از آهنگ‌های آرام بی‌کلام  با صدای دلنشین باید استفاده کرد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت ماساژ
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

باز کردن چت
رزرو نوبت
سلام.
سوالی دارید؟ قصد رزرو نوبت دارید؟