بادکش گرم

بادکش یکی از روشی درمانی در طب سنتی است که فواید و ویژگی های منحصر بفردی دارد و در تشخیص بیماری ها و درمان بسیاری از دردها موثر واقع میشود. بادکش انواع مختلفی دارد که از آنها میتوان به دونوع خشک (گرم ) و مرطوب (سرد) اشاره کرد.

بادکش گرم که به آن بادکش سنتی نیز میگویند با استفاده از آتش ، لیوان یا کوزه انجام میشود در این نوع بادکش فرد درمانگر یک قطعه پنبه و یا پارچه آغشته به الکل را آتش زده و به سرعت داخل لیوان شیشه ایی میکند و بعد از مکث کوتاهی آنرا خارج کرده و لیوان  به بدن فرد متصل باقی میماند.

 بادکش درمانی در  پیشگیری و درمان بیماری ها یی نظیر چاقی موضعی ، بزرگی شکم ، اختلالات قاعدگی ، کمر درد و دیسک کمر، دردهای سیاتیس ، آرتروز زانو ، سرفه و عفونت ریوی ، آسم و تنگی نفس ، انحنای ستون فقرات ، ضعف عمومی، افسردگی دردهای عضلانی و اسپاسم ، انواع بیماریهای پوستی ، تقویت قدرت عضلات ، بیماری تیروئید ، ناباروری و نازایی ،‌سنگ کلیه و دردهای کلیه ، یبوست  نفخ معده ،‌فعال کردن کبد ، ضعف قوای جنسی ، ضعف و بی حسی پاها و حساسیت و آلرژی کمک میکند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در skype
رزرو نوبت ماساژ
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.

باز کردن چت
رزرو نوبت
سلام.
سوالی دارید؟ قصد رزرو نوبت دارید؟